20 gadus veca meitene tiek pamatīgi pazemota Rīgas klubā

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kāda 20 gadus veca jauniete dalījusies negatīvā pieredzē – atpūšoties vienā no Rīgas naktsklubiem, viņai nācies saskarties ar briesmīgu attieksmi no apsardzes puses.

Jauniete portālā “sudzibas.lv” raksta, ka kopā ar draudzeni devusies atpūsties uz klubu “First Dacha”, taču izklaide pārvērtusies teju vai murgā apsargu attieksmes dēļ…

Viss sākās ar to, ka ar draudzeni izlēmām sestdienas vakarā aizbraukt uz first dacha, kādu laiku tur pabūstot draudzene vēlējās uzsmēķēt. Es, kā nesmēķētāja, vienkārši sastādīju kompāniju un blakus ar viņu stāvēju. Pienāca apsargs, kas mums aizrādīja rupjā veidā, ka šeit nedrīkst smēķēt, draudzene pēc tā prasīja vai ir kāda zīme tam, jo daudzi šeit ir pīpejuši. Pēc tā, saņēmām rindu vārdus, lai mums būtu jātinas prom, pēc kā apsargs paņēma draudzenes cigareti, nodzēsa pret manu somu un uzlēja dzērienu uz mana kažoka. Vēlos piebilst, ka es esmu 20 gadus veca meitene un biju uz papēža kurpēm. Kad tika sabojāta mana manta, es, protams, pēc tā prasīju apsargam ar kādām tiesībām tiek aizskarta mana manta, pēc kā es tiku noignorēta un jau pats apsargs sāka izsaukt citus apsargus, kas ļoti “piedoenīgi” uz manis kliedza un lamājās. Beigu beigās kad es pieprasīju lai izsauc kādu, kas ir atbildīgs par šo apsardzes “kvalitatīvo” darbu man lika pamest klubu, kur es nepiekritu jo vēlējos apspriest ar kādu savu sabojāto mantu. Līdz ar to, atnāca trīs budiga veida vīrieši un mani ar spēku izveda cauri visam klubam.

Mīļie, pirms pieņemat darbā kādu noskaidrojiet kāds ir cilvēka psihiskais stāvoklis! Nevienam neiesaku vairs doties uz šo klubu!

Avots: sudzibas.lv

Share.

About Author

Comments are closed.